enfrdetr

İkon Çelik Villa Hizmetleri

İkon Çelik Villa Hizmetleri

PREFABRİK YAPILAR

Prefabrik yapı,her alanda ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanan ,hızlı ve düşük maliyet ile özel üretim parçaların birleştirilmesi sonucu elde edilen sağlam yapılardır.1997 yılından beri Ankara`'da prefabrik yapı üretiminde hizmet veren İkon Prefabrik&Çelik Yapı olarak,yılların deneyimi ve bilgisi sayesinde her zaman müşterilerimizin taleplerini karşılamaya özen göstererek çalışmalarımızı yürütüyoruz.Müşteri güvenliğini esas alarak,prefabrik yapılarımızı deprem,yangın gibi olumsuz koşullara dayanıklı olarak üretiyoruz.Ankara Konteyner Teknik Ofis ve Ar-ge grubumuz,Prefabrik yapı tasarımlarında müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak,kullanışlı yapılar üretmek için sürekli fikir üretiminde bulunuyor.

YAŞAM KONTEYNERLERİ

Yaşam Konteyneri,hemen her alanda ihtiyaç duyulan sağlam ve taşınabilir yapıların tümüne verilen genel addır.Bu yapılar,geçici olarak kullanılabileceği gibi ev olarak da kullanılabilir.İkon Prefabrik ve Konteyner bünyesindeki Teknik Ofis ve Ar-Ge grubu olarak,üstün kalite anlayışımız ile müşterilerimizin kullanım amacına göre farklı yaşam konteynerleri tasarlamaktayız.Yaşam konteynerleri ,hızlı kurulumu sayesinde,doğal afet sonrası geçici barınma ihtiyacını karşılamak için sıkça tercih edilen bir yapı çeşididir.Teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden ekibimiz ile tasarlayıp ürettiğimiz modern yapılar,ev olarak da kullanılmaktadır.Kurulumunu yaptığımız bu evler,istenilen büyüklükte ve her ihtiyacı karşılayacak şekilde düşünülüp,tasarlanan yapılardır.

BÜFELER

Ticaret alanında düşük maliyeti,hızlı kurulumu ile konteyner ve prefabrik yapılar sıkça tercih edilmektedir.Hafif bir yapıya sahip olan konteynerler,kaliteli malzemeden üretildikleri zaman dayanıklı,uzun süre kullanılabilir yapılardır.Aynı zamanda taşınabilir olması da ticarette kullanım amacına göre avantaj sağlayabilmektedir.İkon Prefabrik ve Konteyner olarak müşterilerimizin iş alanlarına uygun boyutlarda ve özelliklerde büfeler tasarlıyoruz.Büfe konteyner üretiminde kaliteyi öncelik alarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

GÜVENLİK KABİNLERİ

Güvenlik kabinleri;site,şirket gibi yerlerde güvenlikten sorumlu kişiler için kullanılan korunaklı yapılardır.İkon Prefabrik ve Konteyner olarak müşterilerimizin güvenlik kabini ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenilir hizmetlerimiz ile karşılamaya gayret ediyoruz.Müşterilerimizin istedikleri boyutlarda ve özelliklerde tasarladığımız güvenlik kabinleri,kalite standartlarına uygun olarak bünyemizde üretiliyor.Güvenlik kabinlerimizi insan sağlığını ve güvenliğini esas alarak,tekonolojik gelişmeler doğrultusunda yeniliyoruz.

KOOPERATİF YAPILARI

Kooperatif yapıları büyük çaplı bina toplulukları olarak adlandırılabilir.Uygun bütçe ile üretilen, dayanıklı ve uzun ömürlü yapılar bütünüdür.İkon Prefabrik & Çelik Yapı olarak yüksek teknoloji ve modern yöntemlerimiz sayesinde yüksek kaliteli ürünler üretmekteyiz.Sürekli gelişen,yenilikçi anlayışımız ile tasarımlarımızı güncelleyerek hizmet vermekteyiz.Ürünlerimizi kaliteli,güvenli ve kullanışlı olacak şekilde tasarlamaya özen gösteriyoruz.

EĞİTİM TESİSLERİ

Güvenilir,uygun fiyatlı,hızlı kurulması gibi avantajlarından dolayı eğitim alanında prefabrik yapılar tercih edilmektedir.Günümüzde okullar,etüt merkezleri,kreşler gibi eğitim ve bakım binalarının birçoğu artık prefabrik yapılardan oluşmaktadır.Ankara Konteyner Teknik Ofis ve Ar-Ge grubu olarak ,birbirinden farklı tasarımlarımız ile her talebi karşılayacak yapılar üretmekteyiz.Firmamız sadece Ankara'da değil Türkiye'nin her yerinde prefabrik kurulum hizmetleri vermektedir.

ŞANTİYE ve TİCARİ YAPILAR


Şantiye ve ticari yapılar,inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan ofis,wc,duş kabini gibi yapılardır.İş durumuna göre güvenlik kabinleri gibi farklı yapılar da eklenebilir.İkon Prefabrik & Çelik Yapı olarak ,şantiye ve ticari ofisler üretirken son teknolojik yöntemlerden yararlanarak kaliteli üretim yapmayı kendimize ilke ediniyoruz.Ankara merkez olmak üzere Türkiye'nin her yerinde bu sektörde hizmet vermeye çalışıyoruz.

OFİS YAPILARI


Ofis yapıları,iş sektöründe gerekli çalışma alanının sağlandığı,korunaklı ve kullanışlı prefabrik yapılardır.Ankara Konteyner Teknik Ofis ve Ar-Ge grubumuz ile ofis yapılarını üretirken kullanım süresi,iklim koşulları,kullanım amacı gibi unsurları değerlendirerek çalışmalarımızı yürütüyoruz.İç ve dış cephe tasarımlarımızda modern bir görüntü sağlamaya ve olumsuz koşullara dayanıklı yapılar oluşturmaya dikkat ediyoruz.Ofis yapılarımız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretiliyor.Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman en önde gelmektedir.

TAKSİ DURAKLARI

Taksi durakları hızlı kurulan,taşınabilir ve korunaklı prefabrik yapılardır.Taksi işi dönemlik bir iş olmadığı için taksi durakları kalıcı ve uzun süre dayanıklı prefabrik yapılardan oluşmalıdır.İkon Prefabrik & Çelik Yapı olarak Ankara'da yer alan merkez ofisimiz ile her daim kaliteli yapılar tasarlayıp ,üretmekteyiz.Sürekli hizmet veren taksicilerin güvenilir,kaliteli bir yapı içerisinde bulunmaları için tüm etkenleri düşünerek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.Taksi duraklarının tasarımını müşterilerimizin beklentileri dahilinde gerçekleştiriyoruz.Taksi durağının iklim koşullarından olumsuz etkilenmeyecek ve diğer dış etkenlere karşı da dayanıklı olacak şekilde üretimini yapıyoruz.

WC,DUŞ

Topluma açık alanlar,etkinlik alanları,çalışma alanları,eğitim yerleri gibi hemen her alanda ihtiyaç duyulan wc ve duş hizmetlerini sağlamak amacıyla prefabrik yapılar kullanılmaktadır..İkon Prefabrik ve Konteyner üreticisi olarak wc ve duş ihtiyaçları için üretilen yapılarımızın özellikle suya dayanıklı ,rutubet gibi rahatsızlık verici oluşumlara izin vermeyecek şekilde tasarlanmış olmasına dikkat ediyoruz.Kaliteli malzemeler ile oluşturduğumuz prefabrik yapıların kolay taşınabilir ve kullanışlı olması gerekliliğini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı yürütüyoruz.

GSM KABİN

GSM kabinleri ,baz istasyonları ve şebeke merkezleri olarak kullanılan konteyner yapılarıdır.
İkon Prefabrik & Çelik Yapı ,GSM kabin üretiminde yılların deneyimi sayesinde son derece kaliteli ürünler ile hizmet vermektedir.Bu sektörde deneyimli ekiplerimizle teknolojik gelişmelere uyumlu yöntemler kullanarak ,güvenilir ve kaliteli üretim yapmaktayız.Müşterilerimiz fabrikamızı ziyaret ederek üretim aşamalarımızı gözlemleyebilmektedir.

YATAKHANE

Yatakhaneler, özellikle uzun süreli çalışma alanlarında,çalışanların konaklaması için inşa edilen prefabrik yapılardır.Prefabrik yatakhanelerin iklim koşullarına uygun tasarlanabilmesi,düşük maliyetli olması,kısa sürede kurulması,taşınabilmesi gibi unsurlardan dolayı ticari alanda tercih sebebi olmaktadır.
İkon Prefabrik & Çelik Yapı olarak her alan için özel tasarlanan prefabrik yapılarımız ile ticari alanda da tüm ihtiyaçlara uygun yatakhane ,ofis,wc,duş alanları oluşturarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyoruz.

KONTEYNER ÜRETİMİ ve SATIMI

Ankara'da 1997 yılından beri konteyner yapıları üreten firmamız İkon Prefabrik ve Çelik Yapı ,bu sektörde müşterilerin güvenini kazanarak sürekli gelişmektedir.Ankara Konteyner Teknik Ofis Ar-Ge grubu,kullanım amaçlarına göre farklı konteyner tipleri tasarlayarak her alanda konteyner ihtiyacını karşılamaktadır.Konusunda deneyimli çalışanlarımız ile müşterilerimizin taleplerini değerlendirerek konteyner tasarımlarımızı gerçekleştiriyor ve fabrikamızda üretim aşamasına geçiyoruz.Müşterilerimiz konteyner üretim aşamalarını yakından görme imkanı bularak çalışmalarımızın gidişatını takip edebilmektedir.

PREFABRİK EV ÜRETİMİ ve SATIMI

İkon Prefabrik ve Konteyner firmamız,Ankara'da 1997 yılında başladığı prefabrik yapı üretiminde giderek uzmanlaşmıştır.Yüksek teknoloji üretim araçları ve kaliteli malzemeleri bir arada bulunduran fabrikamızda güvenilir prefabrik yapılar üretilmektedir.Modern tasarımlı prefabrik evlerde yaşamayı hayal eden müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çalışmaktayız.Müşteri odaklı üretim anlayışımız ile kullanışlı ve kaliteli prefabrik evleri kullanıma sunuyoruz.

ÇELİK VİLLA ÜRETİMİ ve SATIMI

İkon Çelik Villa Yapı,yılların tecrübesi ile son derece modern,şık görünümlü villa yapıları tasarlamakta ve üretmektedir.Bugüne kadar çok sayıda çelik villa üretimi yapan firmamız,müşterilerin taleplerine göre özel olarak tasarımlar yapmaktadır.Ayrıca hazır projelerimizden oluşan galerimizi inceleyerek de bir villa modeli seçebilir ve size özel üretilmesini talep edebilirsiniz.Çelik villalarımızı müşterilerimizin taleplerini tamamen karşılayacak şekilde üretmek için her ayrıntıyı düşünerek tasarlıyoruz.

İKON ÇELİK VİLLA HAKKINDA

İleri teknoloji ve üstün kalite anlayışı ile prefabrik yapı üretimi yapan İkon Prefabrik & Çelik Yapı, 1997 yılında üretime başlamıştır. Vizyonu ve kendini yenileyen yapısı ile, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden.

İKON ÇELİK VİLLA TAKİP

İKON ÇELİK VİLLA HABERLER

© 2019 Copyright. İkon Çelik Villa Prefabrik Konteyner. Bu sitede yayınlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı , ilgili markalara aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Siteye giriş yapan kullanıcımız, işbu “Yasal Uyarı”yı okuyup aynen kabul etmiştir. Tüm İkon Villa Sitelerinin Tasarım Uygulama Host Bulundurma SEO PR ve Danışmanlık Hizmetleri ​Fedora Bilişim Teknolojileri İnternet Danışmanlık Hizmetleri Basım Yayın Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.